Setkání s Tomášem Beranem 

Páteční odpoledne dne 12. 4. 2024 jsme měli možnost setkat se s trojnásobným mistrem ČR a reprezentantem ve Freestyle BMX Tomášem Beranem. Sešla se nás parta nadšenců, kteří měli zájem absolvovat trénink s Tomášem. Využili jsme pumptrackovou dráhu na Sokolské zahradě, kde nám Tomáš ukázal správnou techniku jízdy. Protože právě prochází rekonvalescencí po operaci, zdaleka nemohl předvést vše co umí. Velmi inspirativní bylo jeho vyprávění o začátcích své kariéry, úspěších, na které dosáhl, ale i patáliích, které tento sport v ČR provází. Také jsme měli možnost prohlédnout si jeho závodní kolo. Tomáš nám vysvětlil, jak se o takové kolo pečuje, ale zároveň naznačil, že pro začátky sportování, není důležité mít drahé závodní kolo, ale chuť se něco nového učit a pracovat na sobě. Krásnou tečkou za povídáním a sportováním byla možnost se s Tomášem vyfotit a nechat si podepsat fotografii, kterou zájemcům daroval. 

Rádi bychom Tomášovi poděkovali za jeho čas, krásné povídání, pochvalu, kterou všem zúčastněným na kolách udělil. Do dalšího sportování mu přejeme mnoho zdraví a sportovních úspěchů. 

Jana Š. 

více fotografií zde

Aktualizováno: 26.4.2024 — 13:22
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram