Kroužek gymnastiky 

Blíží se nám konec zájmového kroužku. Začátky nebyly úplně lehké ani pro nás a ani pro některé dívky, které měly jinou představu, než co kroužek nabízel. Ve druhém pololetí zůstaly dívky, které pochopily, že gymnastika je skvělý způsob, jak podpořit celkový pohybový rozvoj. Učily se salto, stojku, hvězdu, rondát, přemet, čertíka, nůžky, cvičení na nářadí, se stuhami aj.. Gymnastika je skvělý způsob, jak se naučit nové dovednosti, získat kondici, koordinaci a při tom si užít zábavu! Do týmu nám přibyl i jeden chlapec – prvňáček, kterého jsme si hýčkali. Pokud se sejdeme v následujícím školním roce, čeká nás vystoupení a možná ne jedno. Protože jsme měli hodně malých dětí a dril na vystoupení by je mohl od gymnastiky odradit, nahradila vystoupení zábavná gymnastická challenge.  

                                                                                                                                                                                       Mgr. Gabriela Luxová 

více fotografií zde

Aktualizováno: 10.6.2024 — 14:56
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram