Sportovní den – 4. a 5. ročník

45_sport_denDne 9. září bylo krásné slunečné počasí, a tak se konal sportovní den. Tentokrát jsme nevyrazili na častolovické hřiště, ale zahráli jsme si na stopovanou. Žáci 5. ročníku si připravili pro nás, žáky 4. ročníků, různé úkoly, které jsme plnili na vytyčené trase. Na konci nás čekal ukrytý poklad, který jsme si museli zasloužit. Cesta nám ubíhala velice rychle. Nezapomněli jsme se i patřičně posilnit dobrou svačinou. Páťáci se za odměnu mohli osvěžit v řece. Všem se nám netradiční sportovní den velice líbil a s dobrou náladou jsme v pořádku dorazili do školy.

více fotografií: 4.A | 4.B

žáci 4. a 5. ročníku

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:00

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram