Sportem ku zdraví

23_sport_denVe zdravém těle zdravý duch, a tak v pátek za krásného slunného počasí byl vyhlášen pro celou školu sportovní den. 2.A s 3.A hrály stopovanou kolem Strejc kopce, přes Paseky k Obecnímu rybníku. Délka trasy byla akorát a pochvalu zasluhují obě třídy, protože „bez řečí ťapaly“ a s chutí plnily zadané úkoly, které schovávali třeťáci druháčkům při vyznačování trasy. Aby na začátku dostala 3.A náskok, plnili mladší žáci zadané úkoly již u školy – naučili se skákat gumu, mohli skákat panáka, malovat křídami a museli vyřešit první rébus. Ale ani třeťáci nebyli ochuzeni o úkoly. Protože všichni 10 úkolů splnili, drobný poklad na konci cesty si určitě zasloužili.

více fotografií: zde

Ilona Kovářová, Gábina Luxová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:00

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram