Výchovný koncert – Písnička a její úkoly

12345_marboV úterý 27. 9. 2016 zavítala do Častolovic hudební skupina Marbo. V 10 hodin dopoledne zaplnili sál U Lva žáci prvního stupně naší školy. Úvodním slovem výchovného koncertu pod názvem Písnička a její úkoly nás přivítala moderátorka a zároveň zpěvačka v jedné osobě, Marcela Vrtalová. Pořad byl „ušitý“ dětem přímo na míru. Hned s prvními tóny saxofonu a kláves se roztleskaly dětské ručičky a známé písničky rozezpívaly celý sál. Netrvalo dlouho a živá hudba, světelné efekty a podmanivé rytmy zvedly prvňáčky ze židliček. Hned se k nim připojily další a další děti, tančily, tleskaly, zkrátka si to užívaly plnými doušky. Zpěváky a muzikanty Marcelu a Bohdana Vrtalovy děti odměnily bouřlivým potleskem. Vystoupení se nám líbilo, skvěle jsme se bavili a už teď se těšíme na další.

více fotografií: zde

video z koncertu: video 1 | video 2