Dopravní soutěž mladých cyklistů 5. tříd

dv_rkVe čtvrtek 13. října se v Rychnově n. Kn. na dětském dopravním hřišti již tradičně konala soutěž pro žáky pátých tříd. Naši školu reprezentovali Hugo Korcina, Ondřej Krištuf, Adéla Andrysová a Klára Straková. Byli tam také pomocníci, kteří hráli zraněné a nechávali se ošetřovat soutěžícími: Dominika Václavíková a tři Natálky – Chaloupková, Hrábková a Tejklová.

Počasí bylo chladné a větrné (alespoň nepršelo), ale na výkonu při jízdě zručnosti to znát nebylo. Jen někteří trochu více podlehli nervozitě, protože byli na takto těžké soutěži poprvé. Dobře zvládli první pomoc, ale nepovedly se jim testy z dopravních pravidel. A to je stálo lepší umístění.

V soutěži se jako družstvo umístili na 16. místě, první místo získala Rokytnice.

Mgr. Stanislava Hovorková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:04

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram