Vážení rodiče,

letos není možné osobně předat 28. 1. 2021 žákům 3. – 9. ročníku pololetní výpis z vysvědčení.

Rozhodli jsme se, že výpis vygenerujeme a uložíme v systému Bakaláři. Dostanete se k němu podle návodu, který Vám zašlou třídní učitelé ve čtvrtek.

Originál výpisu z vysvědčení obdrží žáci v den návratu do školy.

Martin Odl – ředitel školy.

eTwinningové projekty

etwinningV letošním školním roce se naše škola zapojila do eTwinningových projektů. První projekt má název Christmas cards and tradicions a druhý Jingle Bells. Oba projekty jsou spojeny s nejkrásnějšími svátky roku – Vánocemi. Podstata těchto projektů spočívá v navázání kontaktů se školami celé Evropy, ve vzájemné spolupráci a v komunikaci, pomocí které se žáci zdokonalují v cizím jazyce.

etwinning2Christmas cards and tradicions – cílem projektu je výměna vlastnoručně vyrobených přání a povídání o vánočních tradicích a jídle v dané zemi. Celý projekt probíhá v anglickém jazyce.

Jingle Bells – cílem tohoto projektu je vytvořit video v rodném jazyce, na kterém žáci zpívají tuto známou koledu. Součástí je vlastní doprovod. Výsledkem bude videoklip se všemi zúčastněnými státy, který bude umístěn na Youtube.com.

Podle prvních zjištění je u žáků dosti velký zájem se projektů zúčastnit.

Mgr. Ivona Kindlová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:06

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021