Ukončení etwinningového projektu

6789_projektV měsíci listopadu se naše škola zapojila do tří mezinárodních projektů, z nichž jeden byl právě ukončen. Cílem projektu bylo navázání kontaktů se školami celé Evropy, zaslání vánočních přání a krátké seznámení ostatních účastníků se zvyky a tradicemi v období Vánoc. Celý projekt se tedy nesl v duchu nadcházejících vánočních svátků. Komunikace probíhala v angličtině, se kterou nám pomohla p. uč. Mgr. Stanislava Chaloupková, za což jí děkujeme 🙂 Celkem jsme odeslali 16 přání s texty týkajícími se vánočních svátků v ČR a obdrželi jsme dosud 14 přání z evropských škol. Pochvala patří taktéž žákům, kteří se projektu zúčastnili.

Přání, která jsme obdrželi, si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

více fotografií

Mgr. Ivona Kindlová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:09

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram