Bruslení 6.A

6a_brusleniVe středu 21. 12. 2016 si naše třída 6.A zpestřila předvánoční školní týden bruslením na Zimním stadionu v Rychnově nad Kněžnou. V 8:00 jsme vystoupili na rychnovském nádraží a o půl hodiny později jsme si již nazouvali brusle. Led jsme měli téměř dvě hodiny jen sami pro sebe, a tak jsme toho náležitě využili. Nechyběla hra „na Mrazíka“, rychlostní závod s hromadným startem i ve dvojicích, pokus o slalom mezi půjčenými pneumatikami, z nichž si někteří jedinci občas udělali pohodlné odpočívadlo, nebo tradiční mašinka. V závěru si všichni s chutí zahráli „lední fotbal“ a vůbec se jim nechtělo opouštět led. Po občerstvení a dokoupení vánočních dárečků na náměstí už nás čekala jenom cesta vlakem zpátky do školy. Celé dopoledne jsme si moc užili a někdy příště to určitě zopakujeme.

více fotografií

Mgr. Andrea Micherová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:08

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram