Vánoční týden 1. stupně ZŠ a MŠ Častolovice

12345_vanoceTak jako vždycky o Vánocích, se děti z 1. – 5. ročníku vydaly do Rychnova nad Kněžnou bruslit a navštívit každoroční výstavu betlémů. Tentokrát jsme za ní museli do zámku, ale byla to vítaná změna. Po prohlídce samozřejmě následovalo velké nakupování upomínkových předmětů pro maminky, tatínky, babičky, atd.
Další dva dny ve škole probíhaly opět v duchu Vánoc. Ráno děti začínaly učením a pokračovaly vánočními dílničkami. Každá třída tvořila svoje vlastní výrobky – svícinky, stromečky, ozdobičky, přáníčka a další. Každé dítě si odnášelo náruč vlastnoručně vyrobených dekorací, které možná použijí jako vánoční dárek.
Poslední vánoční den školy patřil besídkám, nadílce a vlastní zábavě v každé třídě. Děti si odnesly spoustu dárečků, které si vzájemně nadělily. Ty největší je ale asi teprve čekají doma pod stromečkem. Přejeme jim splnění všech vánočních přání!

Mgr. Ilona Kovářová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:08

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram