Školní kolo Olympiády v anglickém jazyce

89_olymp_ajDne 25. 1. 2017 se v naší škole uskutečnilo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Přihlásilo se 8 odvážlivců – pět z 8.A (Pavla Alinová, Michaela Kolářová, Natanel Skřivánek, Kateřina Šmídová, Kateřina Zemanová) a tři z 9.A (Kristýna Fabiánová, Adam Jedlička, Robin Petřvalský). Žáky čekalo několik úkolů. Nejprve museli zvládnout poslech s porozuměním a čtení s porozuměním. Potom se náhodně losovaly dvojice, které spolu museli v anglickém jazyce konverzovat na vylosovaná témata. Všichni žáci projevili odvahu a vedli si nadmíru dobře, do okresního kola však mohli postoupit pouze dva. To se nakonec povedlo Robinu Petřvalskému, který obsadil pěkné 2. místo, na krásném 1. místě se umístil Natanel Skřivánek, kterému se nejlépe povedl poslech a čtení a skvěle si vedl i v ústní části. Jako náhradník na 3. místě skončila Kristýna Fabiánová. Všem žákům děkujeme za účast, výhercům blahopřejeme a držíme pěsti v okresním kole v Rychnově nad Kněžnou!

více fotografií

Mgr. Stanislava Chaloupková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:08

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram