DISCO PLES SRPŠ

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na DISCO PLES SRPŠ, který se koná v pátek 10. února 2017 v sále restaurace BESEDA v Častolovicích. Zároveň se na Vás obracíme touto cestou se žádostí o příspěvek do „tomboly“. Vstupenky na tomto plese budou slosovatelné. Předem děkujeme za Vaše příspěvky, které můžete poslat po dětech do školy – třídnímu učiteli.
Rezervace míst bude prováděna oproti zakoupeným vstupenkám (vstupné 80,- Kč) u p. Kučerové ve škole v úterý a v pátek (tel. 491 514 805). Výtěžek plesu bude věnován na odměny a doprovodné akce žáků školy.

Děkujeme Vám a vážíme si Vaší přízně.

za vedení SRPŠ
Martina Batrlová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:08

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram