Matematický klokan ve 4.A

4A_klokanPři hodině matematiky nám paní učitelka oznámila, že se zúčastníme soutěže Matematický klokan. I když o této soutěži někteří z nás slyšeli, pořádně jsme nevěděli, co nás čeká. Paní učitelka nám rozdala lístečky s tabulkou pro zaznamenání odpovědí a na interaktivní tabuli promítla otázky. Všichni jsme se pustili do řešení úloh, které byly seřazeny od nejlehčích po nejtěžší. Většinu otázek jsme věděli, ale některé byly opravdu hodně těžké. Přibližně po hodině jsme všichni dopsali a odevzdali lístečky s odpověďmi paní učitelce k vyhodnocení. Pak jsme s napětím čekali na výsledky. Soutěž nás bavila, i když byla docela těžká.

více fotografií

Vít Lounek

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram