Strašidelná cesta školou

2018_123456789_cestaV pátek 10. listopadu 2017 patřil již tradičně Strašidelné cestě. Tentokrát se však nekonala v zámeckém parku, ale přímo v budově školy. Účastníci procházeli chodbami základní školy a plnili nejrůznější úkoly – skládali puzzle, ochutnávali zvláštní příchutě a druhy jídla, sahali do sklenic s „příšerkami“, podepisovali se do knihy hříšníků a báli se při procházce strašidelným lesem. Při tom všem je doprovázeli kloboučník, bílá paní, čarodějnice, zombíci, čerti a další strašidla. Na každém stanovišti dostali návštěvníci kousek z obrázkové skládanky, kterou na konci museli složit. Kdo nasbíral všechny části a složil obrázek, dostal sladkou odměnu. Všem moc děkujeme za pomoc při organizaci a za účast na této akci.

více fotografií

Za školní parlament Andrea Jarkovská

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:48

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram