Prezentace anglických knih nakladatelství Usborne

2018_123456789_knihyV pátek 13. dubna 2018 měli žáci naší školy možnost nahlédnout do úžasného knižního světa britského nakladatelství Usborne.  Paní  Bc. Veronika Špačková přivezla žákům na ukázku spoustu anglických titulů, mezi kterými si každý mohl vybrat podle svého gusta. Prezentace byla zaměřena spíše na mladší žáky, kteří se probírali množstvím nejrůznějších leporel, obrázkových slovníků či pohádkových knížek s různou jazykovou obtížností.  Mezi vystavenými knihami se objevily i oblíbené sešity s doplňujícími samolepkami. Nechyběly ovšem ani knihy pro starší žáky, včetně velmi zajímavých vázaných komiksů. Prezentace pro žáky nebyla prodejní, ale paní Špačková přijede znovu se svými knihami v úterý 17. 4. 2018 a rodiče budou mít možnost zakoupit si tituly během třídních schůzek.

více fotografií

Mgr. Andrea Micherová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:44

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram