Cimbálová muzika Réva

2018_12_cimbalV pondělí 16. 4. se vydali žáčci 1. a 2. tříd do Kostelce nad Orlicí na výchovný koncert.  Hudební skupina Réva dětem zábavnou formou představila kontrabas, klarinet, housle, flétnu, ale především již málo známý cimbál. Děti si s chutí zazpívaly lidové písně, ale muzikanti předvedli, že se na tyto nástroje dát zahrát i hudba vážná (například Smetanova Vltava), ale i docela moderní, kterou reprezentovala píseň od skupiny Kabát. Hudebníci byli odměněni nadšeným potleskem dětí, který svědčil o tom, že se tento hodinový koncert opravdu vydařil.

více fotografií

učitelky 1. a 2. tříd

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:44

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram