Setkání žákovských parlamentů

ikonaUž několik let se naši zástupci školního parlamentu účastní setkání žákovských parlamentů na různých školách. Poznávali nejen nová prostředí, ale také zajímavé metody práce v kolektivu. Tentokrát se karta obrátila a naše škola se ujala role hostitele. Hosty byli žáci z Kostelce n. O., Černilova, Borohrádku a Týniště n. O.

Pod vedením lektora Tomáše Hazlbauera z organizace Škola pro demokracii se žáci učili, co je to spolupráce, týmový duch a jak takových věcí docílit při práci ve školním parlamentu. Nakonec všichni využili služeb naší školní jídelny a rozjeli se uplatňovat získané dovednosti do svých škol.

Mgr. Stanislava Hovorková

Aktualizováno: 25.10.2019 — 13:05

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram