Semiramis v 5.A

Semiramis v 5.ADne 5.10. do naší třídy přijela Lucka a Míša ze Semiramis. Strávili jsme s nimi 3 hodiny. Program byl velice zábavný a poučný. Nejdříve byla seznamovací část, kde jsme se vzájemně představili a děvčata nás seznámila se základními pravidly a zásadami programu. Poté nastal druhý blok  Podpora kritického myšlení, možnosti využití sociálních sítí, klady a zápory virtuálního světa a odpovědnost za své jednání ve virtuálním světě. Žáci se aktivně zapojovali a projevili zájem o toto téma, měli spoustu nápadů a sdíleli své zážitky a poznatky z virtuálního světa.  Na závěr došlo na slíbené dotazy, které obě lektorky dětem zodpověděly.

více fotografií

Mgr. Jana Rejzková

Aktualizováno: 7.10.2021 — 9:47
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram