Výlet – 2. – 5. třída

Výlet – 2. – 5. třídaŠkolní výlet je záležitost, na kterou se vždy těšíme a Centrum řemesel (Botanicus) nebylo výjimkou. Sraz jsme měli 8. června v 7:35 před školou. V autobusu jsme cestou hráli hry, koukali na film, povídali si a tak nám cesta rychle uběhla. Asi za hodinu a půl jsme konečně dorazili na místo, ale stálo to za to. Je to krásná vesnička s různými řemesly.  Shlédli jsme, jak se vyrábí provaz, papír, měšec, svíčka… a to byl ohromný zážitek. Také jsme si mohli tyto věci vyrobit za groše, které jsme si koupili ve směnárně. Jeden groš stál 10 Kč.  O hodinu později jsme šli do veliké zahrady, kde bylo bludiště a tam jsme si to užili, hráli jsme na honěnou – no prostě super. Bohužel tak jako každý výlet jednou skončí i my museli nasednout do autobusu a odjet zpět do Častolovic. Počasí nám přálo a výlet se vydařil.

více fotografií 2.A | 3.A | 4.A | 5.A

Johana Z, Jan B.,  Magda Č.

Aktualizováno: 28.6.2022 — 10:05
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram