Školní klub na Čtyřlístku

Školní klub na ČtyřlístkuPrvní akcí našeho školního klubu byla návštěva Klicperova divadla a představení Čtyřlístek. 

Čekal nás kulturní večer a trocha cestování. Pan učitel Ondra dovezl bezpečně žáky vlakem do Hradce, kde již čekala paní asistentka Jana a společně jsme se vydali pěšky do divadla. Krásné prostředí divadla, vyprodaný sál a skvělé představení, které pobavilo nejen děti, ale i dospělé, nám potvrdilo domněnku, že jsme akci vybrali dobře. Večerní cesta zpět spojená s občerstvením a přespáním ve škole, byla báječnou tečkou za příjemně stráveným pátečním odpolednem. 

Další výlet za kulturou se školním klubem nás čeká v listopadu a my vás na něj srdečně zveme.

více fotografií

Za školní klub Jana a Ondra

Aktualizováno: 22.9.2022 — 12:38
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram