Vážení rodiče,

letos není možné osobně předat 28. 1. 2021 žákům 3. – 9. ročníku pololetní výpis z vysvědčení.

Rozhodli jsme se, že výpis vygenerujeme a uložíme v systému Bakaláři. Dostanete se k němu podle návodu, který Vám zašlou třídní učitelé ve čtvrtek.

Originál výpisu z vysvědčení obdrží žáci v den návratu do školy.

Martin Odl – ředitel školy.

Bobřík informatiky

ibobrŽáci čtvrtého a pátého ročníku se začátkem listopadu zúčastnili celostátní informatické soutěže pro žáky základních a středních škol. Letošní ročník byl již devátý a proběhl od 7. do 15. listopadu 2016. Soutěžící řešili v časovém limitu dvanáct otázek, které se lišily svojí obtížností, zaměřením a způsobem řešení.

V kategorii Mini soutěžilo 65 žáků naší školy. Pro letošní rok se v této kategorii změnilo hodnocení. Nesestavovalo se celostátní pořadí, žáci soutěžili v rámci třídy a školy. Titul “úspěšný řešitel“ získalo osm soutěžících. Nejvíce se dařilo Vítu Lounkovi (4.A), který se stal vítězem školního kola. Další úspěšní řešitelé byli Anna Bělková (4.B), Mariana Křišťáková (4.A), Anna Martinková (5.A), Hugo Korcina (5.A), Ester Hovorková (4.B), Karolína Klapalová (5.A) a Šárka Kapuciánová (5.A).

Všem soutěžícím děkujeme za účast a snahu. Vítězům z jednotlivých tříd blahopřejeme!

Mgr. Miroslav Charvát

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:06

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021