Vypouštění balónků

balonkyPáteční odpoledne 9. prosince 2016 bylo v celé naší republice ve znamení Vypouštění balónků s přáním k českému Ježíškovi.
I v Častolovicích se to odpoledne sešli rodiče se svými dětmi na Sokolské zahradě, aby tuto akci společně podpořili. Všichni dostali balónek, napsali si přáníčko a vyčkali na povel z rádia. Přesně v 15.15 se z úst Václava Vydry ozval očekávaný povel: „Tři – dva – jedna – teď“ a fialové balónky se vydaly na společnou cestu vzhůru do oblak, aby donesly přáníčka až k Ježíškovi. V Častolovicích v tuto chvíli vzlétlo 148 balónků.
Děkujeme všem organizátorům z řad základní školy a SRPŠ i zúčastněným a těšíme se zase napřesrok!

více fotografií

Mgr. Bc. Alena Bačíková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:07

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram