Přehazovaná

78_prehazovanaV pátek 17. února se v Kostelci nad Orlicí konal turnaj žákyň 7. a 8. ročníků v přehazované. Turnaje se zúčastnilo rekordních 13 základních škol z našeho okresu (ZŠ Kostelec n/O, ZŠ Častolovice, ZŠ Opočno, Gymnázium FMP Rychnov, ZŠ Voděrady, ZŠ Slatina n/Z, ZŠ Skuhrov n/B., ZŠ Doudleby n/O, ZŠ Vamberk, ZŠ Dobré, ZŠ Lhoty u Potštejna, ZŠ České Meziříčí, ZŠ Javornická Rychnov). Všechny školy byly rozlosovány do tří skupin. Nás ve skupině A čekali soupeřky ze ZŠ Kostelec, gymnázium Rychnov a ZŠ Opočno. Přes velkou bojovnost děvčat jsme uhráli 2 remízy a 1 prohru a v závěrečném hodnocení jsme se utkali se ZŠ Doudleby o 7. – 8. místo. Tento zápas jsme jednoznačně vyhráli a z turnaje jsme si odváželi zasloužené 7. místo.

Všem hráčkám bych chtěla poděkovat za účast a nasazení po celou dobu turnaje.

SESTAVA: Kolářová M., Sládková K., Kapuciánová K., Zemanová K., Hostinská S., Brandejsová V., Kupková Z., Kolářová A.

Bc. Marika Štěpánková

více fotografií

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:07

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram