Vystoupení gymnastiky

gymnastikaKaždodenní protahování dívek a píle projevená při trénincích byly zúročeny v gymnastické sestavě, s kterou vystoupily dívky z gymnastického kroužku na školním plesu SRPŠ a následující pondělí předvedly svoji ohebnost i dětem školní družiny. Gymnastická sestava je na písničku od Charliho Putha – See you again a je založena na důvěře a souhře dvojic – Vanesy Luxové a Pavly Alinové, Karolíny Micherové a Kateřiny Krejčové (nejmladší dvojice), Andrey Jarkovské a Nikoly Karáskové, Dominiky Václavíkové a Kateřiny Šmídové, která měla také sólové předtančení doprovázené písničkou Chendelier od Sii. Nad její pružností a nebezpečností některých cviků se až tají dech, ale vše se vydařilo a všem jistě patří velký obdiv. Mně zbývá jen popřát, aby jim nadšení pro gymnastiku dlouho vydrželo, stejně jako jejich houževnatost a píle.

více fotografií

Mgr. Gabriela Luxová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:07

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram