Častolovický slavíček

123456789_slavicekVe středu 29. 3. 2017 se konalo školní kolo pěvecké soutěže Častolovický slavíček. Do soutěže se přihlásilo celkem 43 žáků – 37 děvčat a 6 chlapců. V soutěži byly vytvořeny tři věkové kategorie – 1. – 2. třída, 3. – 5. třída a 6. – 9. třída. Soutěžící mohli vystoupit sami nebo společně s kamarády. Žáci měli za úkol zazpívat jednu písničku dle vlastního výběru. Soutěže se zúčastnili žáci prvních až devátých tříd. Zazněly lidové písničky, písničky z filmů a pohádek, populární písně. Konkurence byla opravdu veliká a porota neměla jednoduché rozhodování. Všichni zpěváci byli za svůj výkon odměněni sladkostí a diplomem.

V jednotlivých kategorii do oblastního kola postoupili:

1. – 2. třída – Katka Izáková, Lucka Divišová , Verča Fabiánová (1.A)
Vašík Martínek (1.B)
Vojta Malý, Nicol Pešková, Natálka Frýdová (2.A)
3. – 5. třída – Vojta Diviš, Lucka Baloghová (3.A)
Natálka Hrábková, Mariana Křišťáková, Terezka Hrubešová (4.A)
Kristýna Janoušková, Karolína Klapalová, Anna Martínková (5.A)
6. – 9. třída – Valérie Brandejsová, Andrea Jarkovská, Verča Dlasková (7.B)
Kristýna Fabiánová (9.A)

Všem našim zpěvákům přejeme hodně štěstí v oblastním kole pěvecké soutěže.

více fotografií

Mgr. Jana Mazánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram