Obrněný transportér u naší školy

transporterV pátek 24. 3. 2017 byl k naší škole přistaven obrněný transportér, který se hned stal středem pozornosti.  Samozřejmě nejvíce přitahoval zraky kluků, které z něho nedokázali spustit oči.  Celí natěšení se nemohli dočkat okamžiku, kdy si zahrají na „vojáky“ a prozkoumají opravdové bojové vozidlo.

Nejdříve si do tohoto stroje mohli vlézt natěšení prvňáčci, kteří si to náramně užili. Vyzkoušeli si stísněné a tmavé vnitřní prostory transportéru, nalézání a vylézání z vozidla, pozorně poslouchali výklad vojenských nadšenců, prohlédli si vojenskou výstroj.  Dokonce se snažili plnit „velitelovy“ rozkazy a pochodovali kolem hřiště. Nakonec obdrželi pochvalu a leták s nabídkou dětského letního tábora MASCH 4077.

Během pátečního dopoledne se postupně u obrněného transportéru vystřídali žáci celé školy.

Za ukázku vojenské techniky děkujeme.

Mgr. Ladislava Vaňková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram