Vybíjená

45_vybijenaV úterý 4. dubna se konala okresní soutěž ve vybíjené v nedalekém Kostelci nad Orlicí. Turnaje se účastnili žáci 4. a 5. ročníků. Celkem se utkalo 6 týmů: ZŠ Častolovice, ZŠ Kostelec n/O (tým A, B), ZŠ Doudleby n/O. ZŠ Lhoty u Pot. a ZŠ Čestice. Po rozlosování nás čekali soupeři z Kostelce (tým A) a Lhoty. Oba zápasy byly velice vyrovnané. Utkání se ZŠ Lhoty jsme prohráli o jeden nešťastný bod. Žáci podávali po celý turnaj velice dobrý výkon, avšak porazit soupeře se nám podařilo až v posledním zápase o 5. místo a to proti ZŠ Kostelec (tým B).

Všem žákům bych chtěla poděkovat za účast a nasazení po celou dobu turnaje.

SESTAVA TÝMU: Izák M., Hájek L., Hojný L., Kulhavý M., Straková K., Kapuciánová Š., Klapalová D., Ságnerová E., Dašek J, Dašek A. a Toman L.

více fotografií

Bc. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram