Zápis do 1. třídy

0A_zapisVe středu 19. dubna proběhl na naší škole zápis do 1. třídy. V barevných třídách učitelky a starší žákyně přívítaly děti, rodiče i prarodiče. Budoucí prvňáci plnili s nadšením zadané úkoly – pojmenovávali tvary, barvy, porovnávali množství předmětů, orientovali se v prostoru, vytleskávali slabiky, přednášeli básničku nebo zpívali písničku a malovali postavu.

Jako odměnu si děti odnesly omalovánku a veselého šaška, kterého pro ně vyrobili starší žáci.

Přejeme všem budoucím prvňáčkům, aby se jim ve škole líbilo a dařilo a v září se budeme těšit na viděnou.

více fotografií

Mgr. Eva Katzerová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:13

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram