Častolovický slavíček

123456789_slavicek_skolaDne 24. 4. 2017 se konalo v naší škole oblastní kolo pěvecké soutěže Častolovický slavíček. Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích. Všichni soutěžící měli za úkol zazpívat dvě písně dle vlastního výběru. Slyšeli jsme lidové písničky, písničky z pohádek i populární písně českých a zahraničních interpretů. Někteří soutěžící se sami doprovázeli na hudební nástroje. Všem zúčastněným patří veliká pochvala za skvělý výkon. Všichni soutěžící obdrželi za svoje vystoupení dárek a diplom.

V jednotlivých kategoriích obsadili 1. místa:

Vašík Martínek (1.B)
Kristýna Janoušková, Karolína Klapalová, Anna Martínková (5.A)
Kristýna Fabiánová (9.A)

Porota složená ze žáků 1. – 5. tříd neměla vůbec jednoduché rozhodování, ale nakonec rozhodla svým hlasem o absolutní vítězce pěvecké soutěže, kterou se stala Kristýna Fabiánová. Moc gratulujeme.

více fotografií

Mgr. Jana Mazánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:13

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram