Dopravní soutěž v Týništi n. O.

Tak už nám začala závodní sezóna a jako již tradičně jsme se 26. dubna vydali na dopravní soutěž do Týniště nad Orlicí. Počasí nám vstříc zrovna nevyšlo, ale déšť se nám při jízdách vyhnul.

Na soutěž se vydali žáci ze čtvrtého, pátého a dokonce i osmého a devátého ročníku. Hlavně čtvrťáci jeli na zkušenou, ostatní už jsou většinou zkušení matadoři.

Samotná soutěž se skládala ze čtyř disciplín: testy ze znalosti dopravních předpisů, první pomoc, jízda po dopravním hřišti a jízda zručnosti přes překážky. Častolovičtí reprezentanti získali všechna první místa – v kategorii 4. třídy vyhrála Anička Bělková, hned za ní se umístil Ondra Rychlink. Mezi žáky pátých tříd byl nejlepší Ondra Krištuf a v nejstarší kategorii zvítězil Natanel Skřivánek a na druhém místě skončila Denisa Slezáková.

Příští rok už budeme soutěžit na novém dopravním hřišti u základní školy.

Aktualizováno: 28.8.2018 — 8:13

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram