Divadelní představení Tři mušketýři

78_divadloV pondělí 12. 6. 2017 jsme si s žáky 7. ročníků a 8. A zpestřili výuku a vyjeli za kulturním zážitkem do Klicperova divadla v Hradci Králové. Představení bylo vybráno v návaznosti na látku probíranou v literatuře. Žáci si tak připomněli významnou osobnost českého obrozeneckého divadla V. K. Klicpery a francouzského prozaika a dramatika A. Dumase. Představení se jmenovalo Tři mušketýři: Tajemství Maurovy ruky. Jednalo se osobitou parafrázi slavného románu v režii Davida Drábka. Představení bylo velice pěkné a napínavé. Z divadla jsme odcházeli plni dojmů, které v nás herci tamějšího uměleckého souboru zanechali. Děkujeme.

Mgr. Petra Klausová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:59

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram