Výlet 3. třída

3A_vylet12. 6. 2017 se konečně i děti 3. třídy dočkaly – jelo se na výlet. Naším cílem byl nedaleký Potštejn. Po příjezdu vlakem jsme se vydali na hrad. Sice nás cestou překvapil déšť, ale hrad jsme zdolali. Odtud naše trasa vedla na tábořiště Vochtánku, kde se všichni dosyta najedli, ale zároveň se i vydováděli. Cestou zpět na vlak jsme si osvěžili ruce v řece a ještě  si pohráli na dětském hřišti. Komu síly stačily, zdolal všechny prolézačky, které tu byly. Na nádraží jsme si trochu odddechli a už tu byl vlak. Nastoupili jsme a zdárně dojeli domů. Snad se nám výlet líbil všem.

více fotografií

Mgr. Ilona Kovářová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:59

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram