Bowling

6789_bowlingÚterý 20. 6. 2017, jeden z posledních dnů školního roku 2016/2017, bylo pro žáky druhého stupně výjimečné. Ve školních lavicích totiž strávili pouze část dne, a poté už vlakem mířili do Rychnova nad Kněžnou, kde na ně v Centru Gapa čekaly čtyři bowlingové dráhy. V hodinových intervalech se zde vystřídaly nejprve 6. třídy, které celé klání zahájily, potom následovaly třídy 7.A a 7.B a celé bowlingové dopoledne uzavřeli ti nejstarší, tedy žáci 8. a 9. ročníku. Všichni s velkým nadšením a odhodláním vrhali pestrobarevné koule, které se ale ne vždy koulely tam, kam s nimi bylo zamířeno. O to větší však byla radost, když se k zemi poroučelo více kuželek najednou. Vítěz sice bývá většinou jen jeden, ale z řad našich žáků máme vítěze hned dva, protože za dívky dosáhla nejlepšího výsledku Tereza Burešová z 9.A a za chlapce Jakub Hovorka z 8.A . Turnaj byl samozřejmě hodnocen i v rámci jednotlivých tříd. Netradiční sportovní dopoledne se velmi vydařilo, žáci byli nadmíru spokojeni a už se těší na další podobný zážitek! Na závěr bychom chtěli poděkovat Centru Gapa, které nám toto zpestření umožnilo.

více fotografií

Mgr. Andrea Micherová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:58

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram