Olympijský den

123456789_behVe středu 21. 6. 2017 se naše škola sportováním svých žáků v dopoledních hodinách zapojila do oslav Olympijského dne, kterého se zúčastnilo bezmála 55 000 běžců z 376 škol z celé republiky. Všechny třídy se postupně vystřídaly na Sokolské zahradě, kde pro ně dle věku byl připraven běh na různě dlouhé vzdálenosti. Nejmenší prvňáčci si zaběhli 2 okruhy, nejstarší osmáci a deváťáci již okruhů 8. Na všechny běžce čekala v cíli odměna. Důležité bylo také to, že jsme naší účastí podpořili dobrou myšlenku a rozhýbali svá těla. Všem běžcům děkujeme za skvělé výkony.

více fotografií

Mgr. Jana Mazánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:58

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram