Celostátní soutěž školních časopisů

6AB_casopisDne 26. 6. 2017 navštívil naši základní školu poslanec Evropského parlamentu pan Tomáš Zdechovský. Hlavním důvodem jeho návštěvy bylo předání ceny za 2. místo v celorepublikové soutěži školních časopisů, které jsme získali v Královehradeckém kraji. Hodnotiteli úrovně školních časopisů byli: poslanec Evropského parlamentu p. Tomáš Zdechovský,  radní Pardubického kraje Pavel Šotola a lékař Vít Ulrych. Soutěž se konala pod záštitou vícepremiéra Pavla Bělobrádka. Školní časopis začal vycházet v lednu 2017 a pracovalo na něm v průměru 7 žáků šestých tříd pod vedením p. uč. Ivony Kindlové.  Všichni si tohoto ocenění velmi vážíme a touto cestou bychom chtěli poděkovat vedení školy za vstřícnost a plnou podporu, žákům (V. Votroubkové, M. Kumštovi, M. Kumštové, A. Klapalovi, O. Šuplerovi, D. Mikové) a všem, kteří náš časopis četli a zapojili se do soutěží. Věříme, že se nám v příštím roce podaří cenu obhájit, případně zaútočit na pozici nejvyšší.

Mgr. Ivona Kindlová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:58