Okresní a krajské kolo poznávání přírodnin

67_poznavackaVe středu 7. 6. 2017 se na SŠZE a CHKT Kostelec nad Orlicí konalo okresní kolo přírodovědné soutěže POZNÁVÁNÍ ROSTLIN A ŽIVOČICHŮ. Ze školního kola postoupilo šest žáků z 6. a 7. ročníků- J. Karban, R. Fuga, V. Brandejsová, A. Jarkovská, Z. Kupková, A. Mrázová. Soutěžící se snažili určit a pojmenovat 30 předložených rostlin a 30 zástupců živočichů. Nejlepšího umístění dosáhl Robin Fuga, který ve své kategorii obsadil krásné 2. místo a Valérie Brandejsová, která se umístila na 4. místě. Oba postoupili do krajského kola, které se uskutečnilo 14. 6. 2017 ve Dvoře Králové nad Labem. V krajském kole žáci poznávali 50 druhů rostlin a 50 druhů živočichů. Robin se nakonec probojoval mezi prvních deset a obsadil deváté místo. Gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy.

výsledky okresního kola  |  výsledky krajského kola

více fotografií

Mgr. Petra Zábrodská

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:58

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram