Hrajeme si i hlavou

4B_hlavaV pátek 23. 6. 2017 se třída 4.B vydala do Hradce Králové na akci Hrajeme si i hlavou pořádanou katedrou fyziky UHK ve spolupráci s Hvězdárnou a planetáriem Hradec Králové.

V kampusu UHK na nás čekalo několik stánků s různými pokusy a zajímavostmi. Dozvěděli jsme se, jak si vyrobit raketku z plastové láhve, poznávali jsme rostliny a živočichy, skládali jsme různé druhy Rubikových kostek, mohli jsme si vyrobit trumpetku nebo si vyzkoušet ovládat vyrobené modely robotů. Za každou správnou odpověď nebo splněný úkol mohli žáci získat „hlavouna“. Pokud se jim podařilo nasbírat více „hlavounů“, mohli je vyměnit za různé drobnosti.

více fotografií

Mgr. Jana Mazánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:58

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram